K O N T A K T

 

T R A N S F E R

Biuro i sklep:

 

Lotnicza 15

62-006 Janikowo

 


Godziny otwarcia:


Poniedziałek: 7:00 - 15:00
Wtorek: 7:00 - 15:00
Środa: 7:00 - 15:00
Czwartek: 7:00 - 15:00
Piątek: 7:00 - 15:00

 

Dodatkowo III - X:


Sobota: 8:00 - 12:00

 

 

Numer rachunku do przelewów:

 

68 1090 1737 0000 0001 1219 8694 

ZAMÓWIENIA, USŁUGI,

WYCENY INDYWIDUALNE:

 

kontakt: 733 006 006

e-mail: marta@transfer.poznan.pl

 


 

Media społecznościowe

HTML tutorial HTML tutorial

 


Nowoczesny sprzęt ogrodniczy

Współczesna technologia, także w dziedzinie jaką jest pielęgnacja trawników, oferuje znakomite rozwiązania. W sprzedaży udostępniane są praktyczne urządzenia, które na każdym etapie dbania o jakość trawników przydomowych, czy też miejsc typu pastwiska, zapewniają profesjonalną pomoc.

Oferta, jaką mamy przyjemność zaprezentować Państwu na niniejszej stronie zawiera tego typu urządzenia. Pochodzące od sprawdzonych i renomowanych producentów, dają gwarancję bezpiecznego oraz skutecznego użytkowania. Jakie to są produkty? Poniżej przedstawiamy niektóre z nich.

Gdy zakupi się już stosownie dobrane nasiona traw (także dostępne na łamach naszego sklepu internetowego), należy je w umiejętny sposób posadzić. Ze wsparciem w tej kwestii przychodzą urządzenia do wysiewu. Zainteresowane tego typu maszynami osoby mogą zaopatrzyć się w profesjonalne siewniki do trawy – z napędem spalinowym, jak również bez takiego napędu. Szczególnie polecane są tego typu sprzęty w przypadku większych obszarów. Dzięki nim proces zasiewu może przebiegać szybciej oraz skuteczniej. Oferowane przez nas siewniki wyposażone są także w specjalne wałki do wyrównywania ziemi. Z ich pomocą większe kawałki ziemi mogą być wstępnie rozdrabniane, a nasiona nie są umieszczane za głęboko.

Po zasadzeniu trawy, należy dany obszar otoczyć stosowną opieką. Każdego rodzaju tereny zielone, aby móc w pełni się rozwijać, wymagają regularnej pielęgnacji. W tym zagadnieniu, producenci także oferują różnego rodzaju rozwiązania. Za pośrednictwem naszego sklepu zakupić można między innymi walce do trawników, które oprócz pielęgnacji, służą także do aeracji trawników. Dużym zainteresowaniem cieszą się także wertykulatory. Podobnie jak siewniki, dostępne są z napędem spalinowym, jak również bez takiego napędu. Te łatwe w obsłudze, jak też funkcjonalne urządzenia, na każdego rodzaju terenie – także nierównym, znakomicie wypełniają swoje zadania. A należy do nich między innymi usuwanie chwastów, zbędnej trawy oraz napowietrzanie trawnika.

Opryskiwacze ręczne i plecakowe – wygoda i funkcjonalność

Jedną z najważniejszych czynności, dzięki której każdego rodzaju trawniki czy też innego typu tereny zielone będą się rozwijały prawidłowo, jest dostarczanie im należytej ilości wody. Opryskiwacze, jakich szeroki wybór prezentujemy na niniejszej stronie, nadają się do tego rewelacyjnie. W zależności od miejsca gdzie będzie się je używać, stosować można opryskiwacze ręczne bądź też opryskiwacze ogrodowe. Różnią się one między innymi pojemnością, jak też sposobem używania. Inne będą odpowiednie do szklarni, inne do sadu, a inne sprawdzą się na polach uprawnych.

Oprócz zraszania wodą, opryskiwacze plecakowe służyć mogą również do rozprowadzania środków chemicznych czy też nawozu. Za ich pośrednictwem wykonać można takie prace jak bielenie wapnem drzew bądź opryskiwanie roślin specyfikami ochronnymi. Opryskiwacze pomagają również zachować w czystości różnego rodzaju maszyny, czy też pomieszczenia. Nabyć można także opryskiwacze, które służą do likwidowania wycieków lub też opróżniania z oleju silników.

Na Trawy24.pl wszystkie powyżej wymienione urządzenia można zakupić w bardzo korzystnych cenach. Udostępniamy również naszym Klientom możliwość wypożyczenia niektórych maszyn.