K O N T A K T

 

T R A N S F E R

Biuro i sklep:

 

Lotnicza 15

62-006 Janikowo

 


Godziny otwarcia:


Poniedziałek: 7:00 - 15:00
Wtorek: 7:00 - 15:00
Środa: 7:00 - 15:00
Czwartek: 7:00 - 15:00
Piątek: 7:00 - 15:00

 

Dodatkowo III - X:


Sobota: 8:00 - 12:00

 

 

Numer rachunku do przelewów:

 

68 1090 1737 0000 0001 1219 8694 

ZAMÓWIENIA, USŁUGI,

WYCENY INDYWIDUALNE:

 

kontakt: 733 006 006

e-mail: marta@transfer.poznan.pl

 


 

Media społecznościowe

FB_icon YT_icon

 


Dla miłośników zadbanych działek i ogrodów

Ogrodnictwo w Polsce jest coraz popularniejszym sposobem spędzania wolnego czasu w okresie letnim. Potwierdzają to różnorodne badania, które pokazują, iż 90% Polaków kilka razy w tygodniu wykonuje prace ogrodowe, jak chociażby koszenie trawy.

Coraz większa grupa ludzi pragnie, aby ich ogród był zadbany. Dlatego też, nie ograniczają się oni tylko do maleńkiego fragmentu trawnika. Wręcz przeciwnie! Obecnie już co trzeci Polak ma działkę o powierzchni od 250 do 500m2.

Jak się okazuje dla większej grupy Polaków ogród jest miejscem relaksu, wypoczynku po ciężkim dniu pracy. Poza tym dla ogromnej liczby ludzi zadbany ogród ma również stanowić reprezentatywne miejsce spotkań rodziny i przyjaciół, jak również wiele osób chętnie spożywa posiłki w ogrodzie. Można zatem zauważyć, że sprzedaż różnorodnych nawozów, urządzeń, sprzętów z roku na rok dynamicznie wzrasta.

Posiadanie dobrze wyglądającego ogrodu staje się coraz ważniejsze i popularniejsze wśród pasjonatów zieleni. Dla wielu osób taka praca staje się hobby. Dla wielu ludzi zadbany ogród zapewnia dodatkowe miejsce do wypoczynku, jak również zabawy z dziećmi. Można powiedzieć, że dla sporej grupy Polaków ogród staje się zewnętrznym oraz gościnnym pokojem. Podsumowując, ogrody nie tylko są przeznaczone do celów praktycznych, ale także stają się przestrzenią relaksu, odpoczynku, ucieczki od dnia codziennego.

Skąd Polacy biorą pomysły, narzędzia, asortyment na urządzenie pięknego ogrodu? Internetowy sklep ogrodniczy!

Różnorodne sklepy internetowe o tematyce ogrodniczej odgrywają coraz ważniejszą rolę w kreowaniu polskich działek i przydomowych ogródków. Dla większej grupy ludzi praca w ogrodzie staje się połączeniem pożytecznego z wypoczynkiem. Dlatego też dążą oni do zmniejszenia wysiłków związanych z utrzymaniem ogrodów i coraz częściej doszukują się nowoczesnych rozwiązań oraz niezawodnych narzędzi, które jednocześnie zapewnią im wygodę pracy. Z tej racji wielu pasjonatów ogrodnictwa uważa, że odpowiednie urządzenia, nawozy, trawy mogą znacznie uprościć utrzymanie naszej przydomowej zieleni. Elektronarzędzia należą do coraz częściej i chętniej kupowanych produktów ogrodniczych.

Z tej racji nasza firma oferuje wysokiej jakości urządzenia ogrodnicze, jak chociażby siewniki, walce do trawy czy wertykulatory, które pozwolą na prostszą oraz dokładniejszą pracę w ogrodzie. Odpowiednie maszyny dadzą możliwość każdemu ogrodnikowi, czy to profesjonaliście bądź amatorowi, na zadbanie ogrodu, który stanie się ulubionym miejscem domowników. Poza tym odpowiednie nawozy, czy też opryskiwacze nie tylko zapewnią trawie możliwość na szybki porost, ale też pozwolą na jej piękny wygląd.

Krótko mówiąc, zadbany trawnik ma wiele funkcji, które pozwolą na rozwój naszych roślin czy drzew w ogrodzie. Dlatego też tak ważne jest wykonywanie całościowych prac związanych z pielęgnacją trawników. Odpowiednie oraz regularne koszenie trawy decyduje o rozwoju drzew. Właściwe nawożenie jej wpłynie korzystnie na rozwój korzeni oraz przyczyni się do zwiększenia porostu trawników.

Piękny i zadbany ogród jest wizytówką każdego domu. Ogród to nie tylko hobby, ale także odzwierciedlenie stylu życia oraz charakteru właściciela. Dlatego też odwiedź nasz internetowy sklep ogrodniczy, który pozwoli Ci odpowiednio zadbać o ogród. Jesteśmy do Twoich usług!