K O N T A K T

 

T R A N S F E R

Biuro i Sklep:

62-020 Swarzędz-Jasin

ul. Łowęcińska 25

Czynne :

Poniedziałek: 8:00 - 15:00

Wtorek: 8:00 - 15:00

Środa: 8:00 - 15:00

Czwartek: 8:00 - 15:00

Piątek: 8:00 - 15:00


Dodatkowo III - IX

Soboty 8:00 - 12:00

 

nr konta:

68 1090 1737 0000 0001 1219 8694Zamówienia, usługi i wyceny indywidualne:

kontakt: 733 006 006

e-mail: marta@transfer.poznan.pl

 


 


Kompleksowa oferta – dla ogrodów i działek

Czy istnieje coś wspanialszego, niż zapach świeżo skoszonej trawy delikatnie muskający nozdrza podczas leniwego, popołudniowego spaceru latem? Jeżeli zaglądasz teraz na niniejszą witrynę, zapewne, podobnie jak my, sądzisz że nie. Niezależnie od tego, czy już posiadasz trawnik, czy też dopiero zamierzasz go założyć lub jeszcze pozostaje on w strefie Twoich marzeń i planów, znajdziesz tutaj wiele praktycznych informacji, które pomogą Ci wybrać właściwe nasiona, nawozy i sprzęt, przybliżą najważniejsze zasady pielęgnacji roślin i zachęcą Cię do rozpoczęcia wspaniałej ogrodniczej przygody, która bez wątpienia przyniesie Ci wiele radości i satysfakcji.

Ogród jest bowiem jak dobre wino – potrzeba sporo rozwagi, aby dobrać jego komponenty. Twoja praca i czas włożone od pierwszych chwil w przygotowanie zaczynu ogrodu, pozwolą mu dojrzeć, aby z pozornie niepowiązanych ze sobą elementów rozwinął się jego szlachetny, nierozerwalny całokształt. Posadzone wcześniej krzewy z biegiem czasu zrosną się tworząc zaciszne zakątki. Starannie formowane pnącza dopiero po latach zakwitną, eksponując wyjątkowy smaczek i nastrój tego miejsca. I choć wino, im starsze, tym lepsze, zawsze można je otworzyć i skosztować smaku, który w każdym czasie jest dobry. Podobnie ogród, na każdym etapie wzrostu, nawet kiedy jeszcze oczekujemy na ostateczne efekty, pozostaje piękny i dobrze jest o niego dbać, aby przez cały czas cieszyć się jego urokiem.

Sprawdzone nawozy do iglaków, roślin ozdobnych, trawnków i traw ozdobnych

Warto poszukać wiarygodnych źródeł, z których można czerpać porady i wskazówki dotyczące zakładania i pielęgnacji trawników, roślin i ogrodów – niniejsza witryna takich właśnie profesjonalnych porad dostarcza. W odpowiednich zakładkach znajdą Państwo  informacje na temat dostępnych rodzajów nasion traw, najnowocześniejszych urządzeń siewnych i wertykulatorów, a ponadto – porady w zakresie nawożenia trawników i roślin ogrodowych.

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej klasy produktówby Klient w rezultacie mógł cieszyć się pięknym trawnikiem i zadbanym ogrodem, dlatego oferujemy również wynajem profesjonalnych siewników do trawy, które z racji na swoją wysoką cenę mogłyby być dla wielu osób niemożliwe do zakupienia.

Witryny takie jak nasza to także kompleksowe źródło wiedzy na temat najnowszych trendów ogrodniczych i kanały informacyjne, dzięki którym można się porozumieć z profesjonalnymi ogrodnikami, dzielącymi się z internautami swoją wiedzą i doświadczeniem. Zachęcamy do wyszukania w zakładkach niniejszej witryny interesujących artykułów branżowych, które uczą, inspirują i z pewnością będą wciągającą lekturą dla każdego amatora zieleni.

W naszych czasach prawdziwym bogactwem jest możliwość przebywania w otoczeniu przyrody. Nie ma znaczenia, czy posiadamy własny ogródek, czy też mamy to szczęście zajmować się skrawkiem trawnika pod naszym blokiem. Liczy się satysfakcja i radość, jaką zapewnia troska o zieleń. Bo dziś, gdy wszystko można kupić, najzdrowszy, naturalny relaks płynący z kontaktu z przyrodą wciąż pozostaje towarem deficytowym.